Gå til innhold
  • Bli medlem

Anbefalte innlegg

Annonse
Skrevet

Slottsfjellet? :)

Spøk til side, sikkert greit å nevne hva slags interesse du har. Vil du ha snø og gå på ski? Eller bare opp i høyden.
 

Ønsker du tur med overnatting?

Min første tanke går i retning Skrimfjella.

Eventuelt er det noen småtopper på 5-600m rundt Larvik.

Skrevet

Ehm ja. Så for meg en så snøfri som mulig fottur med et par-tre dager i telt, i litt villere terreng. Er ikke så nøye med fjelltur egentlig, men gjerne litt kupering. Bare området er fint. Tilgang på vann viktig da. 

Skrevet
6 hours ago, Vestfoldbestfold said:

Ehm ja. Så for meg en så snøfri som mulig fottur med et par-tre dager i telt, i litt villere terreng. Er ikke så nøye med fjelltur egentlig, men gjerne litt kupering. Bare området er fint. Tilgang på vann viktig da. 

Hvis jeg skulle ha tatt en 3 dagers tur innenfor bussrekkevidde av Tønsberg per dags dato, så hadde ikke jeg sett på fjell, jeg hadde tenkt Østmarka. 

  • Liker 1

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Gjenopprett formatering

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.