Lost Skrevet 6. juli 2005 Skrevet 6. juli 2005 Frysetørret mad af mærket Real Turmat efterlyses . Er der nogen derude som ved om det er muligt at købe Real Turmats produkter i Lillehammer, og eventuelt hvad det koster? Lost Siter
morten Skrevet 6. juli 2005 Skrevet 6. juli 2005 Sportsforretningene har som regel noe Real, det er flere sportsforretninger i Lillehammer. Det er dog ekstremt dyrt der, ofte både 60 og 70 kr. Når man vet at f.eks. XXL har fast pris på 40.- så må de ha en svinegod fortjeneste. Du kan jo forsøke å prute. Siter
Kim Skrevet 6. juli 2005 Skrevet 6. juli 2005 XXL har fast pris på 40.- så må de ha en svinegod fortjeneste. Du kan jo forsøke å prute. 39,- for å være korrekt Coop Obs Sport hadde tilbud til kr 29,- for kort tid siden (ikke nå). Det var iallfall billig! 70 kr er for dyrt. Siter
Gjest Anonymous Skrevet 6. juli 2005 Skrevet 6. juli 2005 XXL selger garantert Real Turmat med tap. De andre butikkene som selger Real Turmat har nesten ingenting å gå på nå det gjelder pris. Tro meg! Jeg jobber i bransjen og vet hva vi betaler pr. pakke. Men det er klart at 70,- er mye for en pakke. Men for all del. Bestill gjerne der det er billigst. Siter
Gjest Anonymous Skrevet 6. juli 2005 Skrevet 6. juli 2005 70.- for en pose tørrfor kan vi vel alle være enige i er for dyrt. Så genialt er det jo ikke. Det er jo omtrent det samme som man betaler for et ferdig gatekjøkkenmåltid servert. 40.-, maks. 50.- er det det er verdt for meg. Lurer på om de selger mye til disse prisene? Siter
Vestmar Skrevet 7. juli 2005 Skrevet 7. juli 2005 70.- for en pose tørrfor kan vi vel alle være enige i er for dyrt. Så genialt er det jo ikke. Det er jo omtrent det samme som man betaler for et ferdig gatekjøkkenmåltid servert. 40.-, maks. 50.- er det det er verdt for meg. Lurer på om de selger mye til disse prisene? Hvorfor er det dyrt i forhold til ferdig mat? Tørrfor lages ved at de forskjellige ingrediensene tilberedes først, så tørkes de og blandes sammen. Deretter er det bare å tilsette varmt vann. Dermed gjør produsenten ett steg mer enn gatekjøkkenet gjør. Råvarene vil jeg tro koster det samme? Siter
Gjest Anonymous Skrevet 7. juli 2005 Skrevet 7. juli 2005 uansett, det smaker iverfall dritt spørr du meg. Bedre å planlegge litt bedre i matveien før man drar på tur...greit å ha 1 til nødproviant. Inneholder heller ikke så ufattelig mye energi... Påsan Siter
Celine Skrevet 7. juli 2005 Skrevet 7. juli 2005 det smaker iverfall dritt spørr du meg. Hva slags turmat smaker "dritt"? Er utrolig hvor godt fenalår og kornmokjeks smaker etter å ha gått et par timer Men for all del; planlegging av maten er lurt. Jeg mener, teit å legge av sted med noe såkalt etans i sekken uten å ha den fjerneste anelse om hva det er for noe. Siter
Lost Skrevet 7. juli 2005 Forfatter Skrevet 7. juli 2005 Hey, tak for svarerne. Tjekkede straks XXL's hjemmeside - det er godt nok billigt . Vil se om vi kan nå at komme ind i en af butikkerne i Oslo, når vi ankommer med færgen om aftenen. Lost Siter
Gjest Anonymous Skrevet 6. januar 2006 Skrevet 6. januar 2006 hei, jeg er en jente i 9 klasse som trenger litt hjelp. Jeg har i lekse å fortelle hva tørrfôr er. Kan dere være så snill å forklare hva tørrfôr er og hvordan det lages. Send inn svar på denne siden så skal jeg se seinere. Takk! Siter
Anbefalte innlegg
Bli med i samtalen
Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.