Kjell Iver Skrevet 21. august 2012 Skrevet 21. august 2012 Hva er det egentlig som gjør slik mat så dyrt? Er det kun fordi vi er villige til å betale såpass? Det er ikke mange årene siden en pose real ikke kostet mer enn 45,- på XXL..... For noen år siden var produksjonskostnadene for en pakke Real ca 25,- Det er nok enda noen kroner dyrere i dag. Det kreves mye strøm for å fjerne allt vannet - blant annet. Jeg kjøpte en haug med Real turmat til 18,- for noen år siden, og sist i 2009 kanskje - Real turmat Storfegryte til 19,- på XXL. Er rimelig lei av den nå men har fortsatt en god del igjen. Solgt med tap av butikkene selvsagt. Det er (ofte) Obs sport som har startet disse storsalgene. Siter
Eirik78 Skrevet 21. august 2012 Skrevet 21. august 2012 Hehe... Det står nok fortsatt noe storfegryte igjen rundtom Ikke mange igjen her, men holdbarhetsdato er langt frem i tid ennå Obs burde altså snarest starte en ny liten krig! hehe Siter
Kjellis Skrevet 21. august 2012 Skrevet 21. august 2012 Jeg kjøpte også en god del storfegryter til 18,- og det blir lenge til neste gang jeg kjøper storfegryte igjen, tror jeg har spist parten min av de nå Blir å prøve noe annet neste gang! Siter
newyorkrangers Skrevet 19. september 2012 Forfatter Skrevet 19. september 2012 Da har endelig XXL tatt inn kebabgryten slik at jeg fikk prøvd et poser. Den var grei nok. Ikke mer enn det. Da blir det heller Oritentalsk gryte for meg. Når det gjelder pris så holder både XXL og coop obs sport jevne priser på Real fra 49 til 58 kr. Siter
newyorkrangers Skrevet 19. september 2012 Forfatter Skrevet 19. september 2012 det skulle være "et par poser". Men det skjønte dere sikkert Siter
Jaap Skrevet 23. september 2012 Skrevet 23. september 2012 Takk for tips newyorkrangers. Det er bra pris syns. Ottagut tar seg en bytur snart så da kommer jeg sikkert til å kjøpe noe "haute cuisine" hos XXL. Siter
Anbefalte innlegg
Bli med i samtalen
Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.