Gå til innhold
  • Bli medlem

Taomas

Aktiv medlem
  • Innlegg

    74
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Taomas

  1. Var nylig på tur hvor noen hadde med seg en ganske så genial panne. Stekehelle
  2. Jerven Fjellduk Extreme 1500,-
  3. gmax/gsport selger Jerven fjellduk ekstreme til 1500. Det vil fungere ypperlig som en dyne/sovepose om sommeren, og så har du også noe solid for vintersbruk også. Fjellduken Extreme Wintercamo Når det gjelder nordmarka, så er det ett ypperlig telt, men som andre sier her så er det litt lite for 2 og du kan ikke regne med å sitte oppreist i det.
  4. Vaffel jerven. Han har skjønt det edit (hun er det vel) hehe
  5. Vask med en liten avknekk fra en einebusk. Og vask med en gang du har spist så slipper du at maten tørker fast. Einer har en antiseptisk egenskap også.
  6. Hærlig rapport!
  7. Faen så bra Rolf! Det gjør meg vondt at jeg måtte avlyse God tur videre!
  8. Jeg mishandlet den litt forrige helg. Grave ei stor grop bestående av gammel isete snø. Null problemer.
  9. Det har vel noe med alt vi gjør i livet blir vi husket for i døden. Det og oppnå noe stort setter lista for dine arvtagere og ditt navn. Vi er jo tross alt drevet av ego. Noen mer enn andre.
  10. PrtScrn knappen på tastaturet, lim det inn i mspaint, print ut.
  11. Min morfar har en vegg i garasjen hvor han har snekret opp x antal tynne lekter vertikalt med en horisontal lekt spikret over de på toppen og bunnen. Veldig smart løsning.
  12. Sitter å ser på litt forskjellige produkter av dun, f.eks. sovepose, liggeunderlag, jakker. Det jeg lurer på er hvofor er det så forkastelig dyrt for disse produktene? Er det snakk om dun fra gull fulen her eller hva?
  13. Pfft, det er jo ikke noe gøy
  14. Noen som det her kankje http://www.marineshop.no/Interi%C3%B8r-Eksteri%C3%B8r/Rekker-/-H%C3%A5ndtak/B%C3%A5t-rekke/Wireklemme-3-mm--105744-p0000063016
  15. Godt nytt turår ja Her er bilde fra årets siste skitur på sjusjøen i dag.
  16. Aha! Det skal jeg få ordnet
  17. Det ble så jeg kjøpte svalbard 3 grønn. Fikk det til 4000 på helsport outletbutikken. Takk for tips og hjelp.
  18. Er bortreist i jula. Men takk for tilbudet. Kan du sitte oppreist i teltet om du sitter i sentrum?
  19. Hva kan du si om takhøyden?
  20. Opplever du at svalbard 3 blir fort stort på solotur?
  21. Skjønner det, men om du lar de bli liggende i kanalen så vil det jo ikke være så trøblete når det skal opp igjen?
  22. Stengene blir jo liggende i kanalene, så det er vell ikke så stort problem?
  23. Kan du begrunne litt mer?
  24. så langt så lener jeg mot svalbard mtp. den lave ventilen på storsylen. Og at det blir nevnt at storsylen er verre å dette opp i vind.
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.