Gå til innhold
  • Bli medlem

Mr.Edwin74

Aktiv medlem
  • Innlegg

    8
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om Mr.Edwin74

Mr.Edwin74 sine prestasjoner

Apprentice

Apprentice (3/14)

  • First Post
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Nylige merker

3

Nettsamfunnsomdømme

  1. Hei! La meg høre hva dere synes om min første tur... http://denturen.blogspot.no/ Ut på tur aldri sur Edwin
  2. Du kan godt begynne her http://ut.no/tur/jegersberg-skr%C3%A5stadheia-saga
  3. Hei har noen opplevd ubehag eller farlig avgassing når man brenner med Coleman renset bensin?
  4. Hei MMariuss!!! Jeg så på bildene i linken http://detgjemtelandet.no/. Og jeg må bare si at de var helt utrolige, er det du som tok de? Kanon bra!!!! Håper at en gang kan jeg bli like flink som du.
  5. Hei igjen!!! Vet dere om noen som har krysset Norge på tvers på det bredeste, vet dere hvor jeg kan få info om det? er det mange som har gjort det?
  6. Hei igjen!!! Vet dere om noen som har krysset Norge på tvers på det bredeste, vet dere hvor jeg kan få info om det? er det mange som har gjort det?
  7. Hei folkens!! Jeg har begynt å tenke på å gå Norge på tvers på det bredeste. Har dere gps punkter for vest og øst, slik at jeg kan begynne å lage/planlegge ruta?
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.