Gå til innhold
  • Bli medlem

Nittennitti

Medlem
  • Innlegg

    3
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om Nittennitti

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Nittennitti sine prestasjoner

Newbie

Newbie (1/14)

0

Nettsamfunnsomdømme

  1. Har ikke kjøpt telt ennå, men heller aller mest til Copper Spur 2 av alle teltene nevnt i tråden. Lurer imidlertid på om man bør ha en matte til Copper Spur? Ser dette er anbefalt for å forlenge levetiden på Tiger Wall.
  2. Takk for masse gode tips! Skal sjekke ut alle teltene dere nevner. Eneste ulempen er at det kan blir vanskelig å sile ut det beste valget her… Ender vel opp med et Ellos-telt!
  3. Hei! Trenger innspill på teltvalg. Skal kjøpe telt primært til aleneturer, men også fint å kunne ha plass til to og å ligge ok komfortabelt/slippe å ligge oppå hverandre. Vi er 172 og 180 høye. Fordel med to innganger på teltet, så vi slipper å krype over hverandre for å komme ut. Også viktig at man kan sitte i teltet og ha ok takhøyde. Teltet skal brukes april-oktober, primært på fjellturer, trolig ikke i de aller verste værforholdene, men må funke i noe regn og vind. Det er fint med et lett telt, men 2-300 gram fra eller til ser jeg ikke på som viktig. Pris er heller ikke en begrensning. Spørsmålet mitt er; er Big Agnes Tiger Wall UL2 et godt valg? Noen bedre?
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.