Gå til innhold
  • Bli medlem

oyvjorge

Aktiv medlem
  • Innlegg

    7
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om oyvjorge

oyvjorge sine prestasjoner

Rookie

Rookie (2/14)

  • First Post
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Nylige merker

0

Nettsamfunnsomdømme

  1. Har nå kjøpt meg et par, med BC auto NNNbindinger. Regner med at de ikke går borti løypekantene. De er vel ikke ideelle til nedkjøringer , men man kan ikke få alt. Gleder meg til å prøve de i fjellet.
  2. Bor ved Oslofjorden og kan bare si at den er full av bråk og støy, hvis det er slik dere i nordnorge og andre fjellnorger vil ha så værsågod, det er helt uholdbart. Her skulle det vært klare begrensninger på antall båter men det er en naturlig begrensning og det er antall båtplasser. Hilsen en som er i mot fri motorferdsel alle andre steder enn på veien og for mest mulig bruk av buss og tog.
  3. Flere registerte leiekjørere har man mer kontroll på, enn mange private skutere. Hvis man feks må ha en form for lisens kan man true med å trekke den inn hvis de ikke oppfører seg som myndighetene vil.
  4. Tull! Alt med måte. men man kan godt begrense løypene til de mest benyttede løypene i fjellet. Sånn som det er nå er det jo løyper på kryss og tvers. Og jeg mener at det er mye unødvendig frakt opp til turisthyttene, kan godt klare meg uten pils og rødvin til maten(både før og etter) Har inntrykk av at folk hiver seg på tappekrana lenge før de skriver seg inn!
  5. Er de gode å gå med bortover? er det litt spenst i dem?
  6. Det er da nytte trafikk.
  7. Tenkte å kjøpe et par av disse skiene(de er brukt, derfor lengden), noen erfaringer? Lurer også på Fisher E89, er disse bedre ski? Skal bruke de mest til løyper i fjellet, men av og til blir det noe gåing utenfor løypene.
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.