Gå til innhold
  • Bli medlem

Anita_B

Aktiv medlem
  • Innlegg

    6
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Anita_B

  1. Takk for mange gode tips! Jeg fikk Exos 58 i bursdagsgave, men har ikke rukket å prøve den på langtur enda. Blir spennende å prøve! Har kjøpt ekstra regntrekk for å beskytte den bedre. Butikken der jeg prøvde sekken hadde en egen "duppeditt" for å måle rygglengden med.
  2. Anita_B

    Hvem i trondheim?

    Ute arrangerer også nybegynnerkurs (hver uke i følge nettsiden deres). Se link: http://trondheim.ute.no/?s=8
  3. Jeg er lei av å gå på tur med dårlig sekk, så har bestemt meg for å kjøpe ny sekk. Har sett og prøvd litt forskjellig, blant annet Osprey Exos. Den så veldig ustabil og "svak" ut, men var veldig god å ha på ryggen, selv med litt vekt (to klatretau). Dette er jo en ganske ny modell, så derfor lurte jeg på om det er noen som har noen erfaringer med denne sekken? Jeg vurderer også Berghaus C7, og dette er jo to helt forskjellige sekker. Er det eventuelt noen andre sekker jeg må prøve før jeg bestemmer meg?
  4. Håper finværet i nord holder seg et par dager til Skal til Nordreisa på ferie fra lørdag av, så da hadde det gjort seg med bra turvær!
  5. Er ikke riktig så ambisiøs
  6. Samboeren min og jeg har lyst til å sykle Aursjøveien fra Sunndal til Eikesdal (Møre og Romsdal). Er det noen her som har tatt denne turen? Evt. har dere noen tips?
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.