Gå til innhold
  • Bli medlem

frostrøyk

Aktiv medlem
  • Innlegg

    5
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om frostrøyk

frostrøyk sine prestasjoner

Newbie

Newbie (1/14)

  • First Post
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Nylige merker

0

Nettsamfunnsomdømme

  1. Vel, Tom. Det var det. Virker som all reklame virkelig er god reklame! M.a.o, har jeg fått en del svar. En av dem er kanskje til og med deg!? Ser ut som bikkjeslagsmålet ihverfall for min del er over, og jeg takker for en god fight! Begynner tilbakemeldingene å svikte, vet jeg jo hvem jeg skal henvende meg til.. Ikke glem nå at du for enhver pris må få det siste ordet, Tom Skrives i et annet forum!
  2. et: Har jobbet innen salg og service i 17 år, hvorav 11 for meg selv. Har erfaring med en del Tom´er, og klarer takle de utfordringene som de er. Spesielt når man er avhengig av dem for å overleve økonomisk. Men så er man i den situasjonen at man har lagt en del arbeid i et prosjekt. Prøver å få ting til å funke. Alek: Som morten skriver sitat: Er det så nøye da? sitat slutt. Spørsmålet mitt er om noen har tid, vilje, mulighet, og ikke minst lyst til å drive villmarkscamp. Altså, enten har man lyst eller ikke. Har man hverken tid lyst eller mulighet, hvilken interresse har man da av min ide? Har man det, send meg en pm eller mail så snakkes vi! Bjarne Lindholt: Du har rett. Sånn som denne tråden begynner å se ut, så velger jeg: All reklame er god reklame. morten: Nok et bra innlegg!
  3. Lyngve: Villmarks/opplevelsesferier er et sterkt voksende marked i dag, og det er ikke fordi man selger slike ferier til travere og slitere som vanker på dette forumet. Ting er heller ikke gjort over natten, man slutter ikke jobben, kjøper BMW og leier svære lokaler. All biz går på langsiktighet, og må bygges opp møysomt.
  4. Det er ikke noe annet enn å se positivt på ting, kan man ikke lenger jobbe seg ihjel på et kontor, da får man prøve og gjøre det andre steder, Lyngve!
  5. Har nå sittet i tenkeboksen en god stund, og funnet ut at starte villmarkscamp rett og slett er mulig! Les tråden: http://www.friluftsliv.no/diskusjon//read.php?f=9&;i=19235&t=19235 Har tenkt på dette før også, men møtte da veldig mye jantelov. Dere her på forumet bør jo sammenlagt sitte inne med flere hundre år med erfaring, ikke bare innen friluftsliv, men også innen andre relevante områder. Regnskapsførere, håndverkere, høyskoleutdannede osv. De som sitter med en drøm i magen om etter hvert å kunne leve av sin lidenskap og hobby. For å understreke at jeg ikke bare er en blåøyd halvtomsing som ikke aner hva jeg snakker om har jeg drevet for meg selv i 11 år, og derfor vet at ingenting kommer over natten. To hoder (helst fler) tenker bedre enn ett! Søker derfor kontakt med alle dere som kan ha tro på et slikt prosjekt, og er villig til å jobbe for det!
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.