Gå til innhold
  • Bli medlem

Jon0258Oslo

Aktiv medlem
  • Innlegg

    5
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om Jon0258Oslo

Jon0258Oslo sine prestasjoner

Newbie

Newbie (1/14)

  • First Post
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Nylige merker

0

Nettsamfunnsomdømme

  1. Snakket med en selger som bl.a. selger permitrinprodukter til Felleskjøpet. Han sa at feks forsvaret hadde brukt vanlig permitrin innsektsspray på uniformer men han ville ikke anbefale det.
  2. Hei, for å holde myggen på avstand har det tidligere vært anbefalt å bruke Cactuz clothing treatment på klær men dette produktet ser ikke ut til å være i salg lenger. Er det noen andre gode råd? Man får jo kjøpt klær som har et tilsvarende middel i stoffet men jeg har allerede mange turklær jeg liker godt som jeg kunne tenkt meg å bruke. Er det å spraye klærne med Permetrin insektsmiddel et alternativ?
  3. Hei, har ingen erfaringer med dette teltet men lurer på å kjøpe samme teltet selv. Har du prøvd det enda? Hva synes du?
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.