Gå til innhold
  • Bli medlem

Taø

Aktiv medlem
  • Innlegg

    9
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om Taø

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Taø sine prestasjoner

Rookie

Rookie (2/14)

  • First Post
  • Conversation Starter
  • Week One Done
  • One Month Later
  • One Year In

Nylige merker

0

Nettsamfunnsomdømme

  1. Heisan. Prøv MC forretninger, de har ofte utstyr som kan brukes av "oss". Eller en forretning med arbeistøy. Trond
  2. Heisan. Jeg har et slikt telt, bare i 2 manns versjon. Har ikke brukt det så mye, men er fornøyd. Det med å dra duken over går ganske greit. Er vel kanskje ikke en genistrek, men greit nok. Det er jo mange muligheter med det teltet. Har hatt et innlegg ang. teltet før, du finner det her på forumet. Du finner også endel utenlandske sider med mye bilder hvis du søker litt. Trond
  3. Taø

    Terrengsykkling

    Heisan. Driver på med sykling i skogen, både på stier og i stunt lignende løyper jeg har kvistet selv. Har frem til nå brukt en relativt billig sykkel, 6000 kr, men den er snart brukt "opp" pga hard medfart. Er det noen er i dette meget bra forumet som kan si noe om en fulldempet kontra bare demping på fram gaffelen?
  4. Hvordan er det med terengsykkling og skivebremser. Tenker da på skivene om de er veldig utsatte ved knall og fall? Skivene må vel skiftes hvis det blir kast i dem? Er det noen som har erfaringer / anbefalinger når det gjelder skivebrems vs felgbrems ved terengsykkling?
  5. Du får Brynje på http://www.sportsnett.no/. De har også noen forbedrede modeller, som f.eks. helstrikk over knær og skuldre på nettingmodellene. Kan virkelig anbefales! mvh Trond
  6. Taø

    Varmt undertøy

    Heisan. Har Brynje Arctic og den kan anbefales. Jeg ville ha gått opp en størrelse på buksa, da jeg syns den er litt "snål" i skrittet. Jeg kjøpte settet mitt på Sportsnett.no, og de hadde da en spesialutgave av trøya med bla tommelfinger hull. En fordel med dette undertøyet kontra fleec lignende undertøy er at det ikke setter seg lukt i det så fort. Det som er negativt med dette settet er at det virker som buksa er litt liten i størrelsen, og at det må være skikkelig kaldt før det kan brukes..
  7. Exped Vela II Extreme er jeg veldig fornøyd med. Nå har jeg ikke noe ekstrem erfaring med det. Innerteltet måler lgd: 2,45m, br: 1,30m h:(midt på) 1,0m og 0,5m i endene. Er 1,87m og har da plass til ting og tang i begge ender..
  8. Heisan Dårlig gjordt av eieren og ikke tilby seg å betale hele eller deler skaden! Berg teltet.
  9. Har en Steiner 8 x 30 som jeg bruker som turkikkert. Kan absolutt anbefale Steiner Nighthunter 8x30. Tror min modell heter Navigator, og Nighthunter er bedre enn den. Spesielt i dårlig lys. Kan nevne at denne kikkerten har autofokus. 2500,- for kikkerten til " bulle" er et godt kjøp! Jeg leste en god del på sidene til Kikkertspesialisten før jeg gikk til anskaffelse av min Steiner. Spesielt på tester, generel orientering osv... http://www.kikkertspesialisten.no Lykke til! Trond
×
×
  • Opprett ny...

Viktig informasjon

Ved å bruke dette nettstedet godtar du våre Bruksvilkår. Du finner våre Personvernvilkår regler her.